welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Shamballa Rights Watch, Alloy zink, with Argjilë & Cord Wax & Xham, Shape Tjera, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 27.50x30x7.50mm, : 7.5Inç, 10Fillesat/Qese, Qese

  • No Item:130513164257
  • Size:27.50x30x7.50mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 10Fillesat/Qese
  • Çmimi:US$ 20.86 /Qese

Përshkrim

, kadmium nikel dhe të çojë falas.

Product Details

  • Length: përafërsisht 7.5Inç
  • Pesha: 227.00 G
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.