welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Byzylyk Moda Rights Watch, Alloy zink, Shape Tjera, ngjyrë ari praruar, me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 70x59x48.50mm, : 7Inç, 5PC/Qese, Qese

 • No Item:130411102644
 • Size:70x59x48.50mm
 • Blera:301 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5PC/Qese
 • Çmimi:US$ 12.96 /Qese

Product Details

 • Length: përafërsisht 7Inç
 • Pesha: 235.00 G
 • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.