welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Byzylyk Moda Rights Watch, Alloy zink, with Silicone, Shape Tjera, asnjë, asnjë, lotus kuqe, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 39mm, 16mm, :9.5Inç, 5PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130227114351
  • Size:39mm, 16mm
  • Blera:302 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 15.86 /Shumë

Product Details

  • Length: 9.5Inç
  • Pesha: 255.00 G
  • Ngjyrë: lotus kuqe

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.