welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Byzylyk Moda Rights Watch, Alloy zink, ngjyra të përziera, 2.5mm, 26x26mm, 12x12x0.7mm, 10mm, :9.5Inç, 5PC/Shumë, Shumë

  • No Item:121221160351
  • Size:2.5mm, 26x26mm, 12x12x0.7mm, 10mm
  • Blera:309 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 17.69 /Shumë

Product Details

  • Length: 9.5Inç
  • Pesha: 194.00 G
  • Ngjyrë: ngjyra të përziera
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.