welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
9%

Shamballa Bracelets gur i çmuar, Bruz Natyrore, with Cord Wax & Jo-magnetike kuqe e mbylltë, Kafkë, e zezë, 16x17mm, :8Inç, 8Inç,

 • No Item:120112154910
 • Size:16x17mm
 • Blera:989 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Discount:9%
 • Çmimi:US$ 0.59  US$ 0.54/Fije floku

Product Details

 • Length: 8Inç
 • Pesha: 27.00 G
 • Formë: Kafkë
 • Ngjyrë: e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.