welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Bracelets aliazh zink Shamballa, Alloy zink, with Cord Wax, Shape Tjera, me diamant i rremë, i kuq, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 34x16mm, :7.5Inç, 7.5Inç,

 • No Item:120208094929
 • Size:34x16mm
 • Blera:1088 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Discount:3%
 • Çmimi:US$ 0.95  US$ 0.92/Fije floku

Product Details

 • Length: 7.5Inç
 • Pesha: 13.00 G
 • Ngjyrë: i kuq
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.