welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Crystal Shamballa Bracelets, Kristal, with Cord Wax, Rondelle, faceted, Greige, 10x8mm, :7.5Inç, 7.5Inç,

 • No Item:120208112309
 • Size:10x8mm
 • Blera:575 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 0.88 /Fije floku

Product Details

 • Length: 7.5Inç
 • Pesha: 20.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: Greige
 • Efekt: faceted

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.