welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Diamant i rremë Shamballa Bracelets, Argjilë, with Cord Wax & Gomë & Jo-magnetike kuqe e mbylltë, me diamant i rremë, 10mm, :6.5Inç, 6.5Inç,

  • No Item:120307103700
  • Size:10mm
  • Blera:1043 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Discount:3%
  • Çmimi:US$ 1.05  US$ 1.01/Fije floku

Product Details

  • Length: 6.5Inç
  • Pesha: 19.00 G
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.