welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Agat Gjerdan, Ice Flower agat, with Cord Wax, Trapez, approx 30x42x6mm, :18Inç, 7Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:120517171725
  • Size:approx 30x42x6mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:7Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 12.3 /Shumë

Product Details

  • Length: 18Inç
  • Pesha: 126.00 G
  • Formë: Trapez

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.