welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Gjerdan bizhuteri, Syri Tiger, with Kristal & Hekur, Shape Tjera, ngjyrë platin praruar, asnjë, 16mm, 10x7mm, 8x6mm, 7-10mm, : 16Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130522161411
  • Size:16mm, 10x7mm, 8x6mm, 7-10mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 17.93 /Shumë

Product Details

  • Length: përafërsisht 16Inç
  • Pesha: 520.00 G
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.