welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Agat Gjerdan, White Jade, Shape Tjera, i lyer, asnjë, 6.5mm, 7.5mm, 7x8.5mm, :26Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130201150112
  • Size:6.5mm, 7.5mm, 7x8.5mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 11.53 /Shumë

Product Details

  • Length: 26Inç
  • Pesha: 190.00 G
  • Formë: Round
  • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.