welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Agat Gjerdan, Black agat, 6-16mm, : 36Inç, 2Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:121107181616
  • Size:6-16mm
  • Blera:318 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:2Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 13.66 /Shumë

Product Details

  • Length: përafërsisht 36Inç
  • Pesha: 240.00 G
  • Formë: Round
  • Efekt: faceted

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.