welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Agat Gjerdan, Rose agat, Round, faceted, 6-16mm, : 18Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:121107180859
  • Size:6-16mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 15.86 /Shumë

Product Details

  • Length: përafërsisht 18Inç
  • Pesha: 280.00 G
  • Formë: Round
  • Efekt: faceted

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.