welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Cord gjerdan Moda, Tunxh, with Cord najlon, Shape Tjera, ngjyra rose ari praruar, me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 8x8x6mm, : 8x8mm, :23.5Inç, 23.5Inç,

  • No Item:130614174133
  • Size:8x8x6mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 4.4 /Fije floku

Product Details

  • Vrima: 8X8 MM
  • Length: 23.5Inç
  • Pesha: 5.70 G
  • Vepra artizanale: ngjyra rose ari praruar
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.