welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Cord gjerdan Moda, Gomë, with Cord najlon, ngjyrë platin praruar, e zezë, 3mm, 11x6mm, :19Inç, 100Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130502112803
  • Size:3mm, 11x6mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 17.08 /Shumë

Product Details

  • Length: 19Inç
  • Pesha: 850.00 G
  • Ngjyrë: e zezë
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.