welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Cord gjerdan Moda, Cord Wax, with Fjongo & Hekur, e zezë, 14mm, 1mm, 11x6mm, :18Inç, 300Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130502094007
  • Size:14mm, 1mm, 11x6mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:300Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Product Details

  • Length: 18Inç
  • Pesha: 600.00 G
  • Ngjyrë: e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.