welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Agat Gjerdan, Black agat, with Cord najlon & Alloy zink, Round, me diamant i rremë, 10mm, 8mm, :32-40Inç, 32-40Inç,

  • No Item:120319112851
  • Size:10mm, 8mm
  • Blera:312 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 10.98 /Fije floku

Product Details

  • Length: 32-40Inç
  • Pesha: 158.00 G
  • Formë: Round
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.