welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Lampwork Fashion, Buf, asnjë, asnjë, multi-colored, 29x53x18.80mm, : 5.5mm, 30PC/Qese, Qese

  • No Item:130425132419
  • Size:29x53x18.80mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:30PC/Qese
  • Çmimi:US$ 18.3 /Qese

Product Details

  • Vrima: 5.5 MM
  • Pesha: 750.00 G
  • Formë: Buf
  • Ngjyrë: multi-colored

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.