welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Lampwork Fashion, Shape Tjera, punuar me dorë, asnjë, asnjë, 20.50x23.50x9.50mm, : 5x5.5mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:130225165218
  • Size:20.50x23.50x9.50mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 6.59 /Qese

Product Details

  • Vrima: 5X5.5 MM
  • Pesha: 33.00 G
  • Vepra artizanale: punuar me dorë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.