welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Lampwork Fashion, Shape Tjera, punuar me dorë, asnjë, asnjë, 21x28.50x8.50mm, : 4x5mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:130225165158
  • Size:21x28.50x8.50mm
  • Blera:302 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 6.59 /Qese

Product Details

  • Vrima: 4X5 MM
  • Pesha: 38.00 G
  • Vepra artizanale: punuar me dorë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.