welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Lampwork Fashion, Dredhë, punuar me dorë, shirit, asnjë, 26x58x23mm, : 5.5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130225140109
 • Size:26x58x23mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 2.42 /Qese

Product Details

 • Vrima: 5.5 MM
 • Pesha: 102.00 G
 • Formë: Dredhë
 • Vepra artizanale: punuar me dorë
 • Efekt: shirit

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.