welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Lampwork Fashion, Zemër, punuar me dorë, shirit, asnjë, 30x36x16mm, : 7x6mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130225135647
 • Size:30x36x16mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 3.08 /Qese

Product Details

 • Vrima: 7X6 MM
 • Pesha: 190.00 G
 • Formë: Zemër
 • Vepra artizanale: punuar me dorë
 • Efekt: shirit

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.