welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kulturuar Pearl ujërave të ëmbla bizhuteri Sets, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Diamant i rremë, Round, natyror, e bardhë, 8-9mm, 14x15mm, : 16mm, :5.5, I vendosur

 • No Item:120706140824
 • Size:8-9mm, 14x15mm
 • Blera:330 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 2.44 /I vendosur

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 5.5 Ring Size Chart
  • USA: 5.5
  • UK:
  • JPN: 10
  • ESP: 10.5
  • Insidediameter: 16.1(mm)
  • Insidecircumference: 50.6(mm)
 • Vrima: 16 MM
 • Pesha: 7.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.