welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Glass Beads Pearl, Glass Pearl, Round, asnjë, e bardhë, 8mm, : 1.5mm, :31Inç, 105PC/Fije floku, 31Inç,

 • No Item:111223153303
 • Size:8mm
 • Blera:838 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:105/Fije floku
 • Discount:3%
 • Çmimi:US$ 0.21  US$ 0.21/Fije floku

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Length: 31Inç
 • Pesha: 70.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.