welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kulturuar Pearl ujërave të ëmbla bizhuteri Sets, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Oriz, natyror, e zezë, 6-7mm, 34mm, :18.5Inç, 6.5Inç, I vendosur

 • No Item:120705175049
 • Size:6-7mm, 34mm
 • Blera:337 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 4.88 /I vendosur

Product Details

 • Length: 18.5, 6.5Inç
 • Pesha: 25.00 G
 • Formë: Oriz
 • Ngjyrë: e zezë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.