welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Ujërave të ëmbla Pearl Ring Finger, with Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, 18x20mm, 5PC/Qese, Qese

  • No Item:120116135012
  • Size:18x20mm
  • Blera:394 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Qese
  • Çmimi:US$ 3.05 /Qese

Product Details

  • Pesha: 29.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.