welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Një palë vathë Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Lot, asnjë, e bardhë, 9x57mm, 10Çiftet/Qese, Qese

 • No Item:111220153513
 • Size:9x57mm
 • Blera:684 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Çiftet/Qese
 • Discount:3%
 • Çmimi:US$ 15.13  US$ 14.67/Qese

Product Details

 • Pesha: 35.00 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: e bardhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.