welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
9%

Një palë vathë Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Lot, asnjë, e bardhë, 7.50x39mm, 10Çiftet/Qese, Qese

 • No Item:111220155414
 • Size:7.50x39mm
 • Blera:625 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Çiftet/Qese
 • Discount:9%
 • Çmimi:US$ 13.66  US$ 12.43/Qese

Product Details

 • Pesha: 30.00 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: e bardhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.