welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Leckë, Lule, asnjë, asnjë, vjollcë, 105x105mm, 30PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130614180106
  • Size:105x105mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:30PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 19.76 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 300.00 G
  • Formë: Lule
  • Ngjyrë: vjollcë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.