welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Leckë, Lule, asnjë, asnjë, që jeton në xhungël jeshile, 55x55mm, 80PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130613185100
  • Size:55x55mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:80PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 17.57 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 500.00 G
  • Formë: Lule
  • Ngjyrë: që jeton në xhungël jeshile

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.