welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Mëndafsh, Lule, asnjë, asnjë, kuqe të errët, 60x60mm, 25PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130607174833
  • Size:60x60mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:25PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 19.76 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 60.00 G
  • Formë: Lule
  • Ngjyrë: kuqe të errët

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.