welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Crystal Shamballa Bracelets, Kristal, with Cord Wax & Tunxh, Round, me diamant i rremë, Reaktiv, 9mm, :7.5Inç, 7.5Inç,

 • No Item:120310145826
 • Size:9mm
 • Blera:888 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Discount:3%
 • Çmimi:US$ 1.03  US$ 1/Fije floku

Product Details

 • Length: 7.5Inç
 • Pesha: 16.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: Reaktiv
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.