welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Lidh plastike, Trapez, asnjë, asnjë, bojë e verdheme, 85x56mm, 15PC/Qese, Qese

  • No Item:130327120257
  • Size:85x56mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:15PC/Qese
  • Çmimi:US$ 21.96 /Qese

Product Details

  • Formë: Trapez
  • Ngjyrë: bojë e verdheme

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.