welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Karficë zbukurimi diamant i rremë, Shape Wing, me diamant i rremë, argjend, 49x35x18mm, 11-12mm, PC

  • No Item:120705163820
  • Size:49x35x18mm, 11-12mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 3.42 /PC

Product Details

  • Pesha: 16.00 G
  • Formë: Shape Wing
  • Ngjyrë: argjend
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.