welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh Bell varëse, Mace, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 15.50x25x13mm, : 2.3mm, 100PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130402094922
  • Size:15.50x25x13mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 24.4 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 2.3 MM
  • Pesha: 280.00 G
  • Formë: Mace
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.