welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh Bell varëse, Karakter, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 20.50x20x15mm, : 2mm, 100PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130402094624
  • Size:20.50x20x15mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 24.4 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 260.00 G
  • Formë: Karakter
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.