welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Rondelle Beads Crystal, Kristal, imitim kristal Swarovski, Ngjyra metalike praruar, 3x4mm, : 1mm, :12Inç, 10Fillesat/Qese, Qese

 • No Item:111216160530
 • Size:3x4mm
 • Blera:567 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Qese
 • Discount:3%
 • Çmimi:US$ 3.97  US$ 3.86/Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: 12Inç
 • Pesha: 65.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: Ngjyra metalike praruar
 • Efekt: imitim kristal Swarovski

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.