welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Lampwork keqe Syri, Round Flat, punuar me dorë, asnjë, asnjë, 8x3mm, : 1mm, :14.5Inç, 10Fillesat/Shumë, u5927u7ea648pcs/strands, Shumë

 • No Item:130527101709
 • Size:8x3mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 8.79 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: përafërsisht 14.5Inç
 • Pesha: 159.00 G
 • Formë: Round Flat
 • Vepra artizanale: punuar me dorë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.