welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Lampwork Millefiori Fetë Beads, Katror, punuar me dorë, me fetë Millefiori, e zezë, 10x5.5mm, : 1mm, :15Inç, 10Fillesat/Shumë, approx 40pcs/strands, Shumë

 • No Item:130527100706
 • Size:10x5.5mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 7.91 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: 15Inç
 • Pesha: 330.00 G
 • Formë: Katror
 • Ngjyrë: e zezë
 • Vepra artizanale: punuar me dorë
 • Efekt: me fetë Millefiori

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.