welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Porcelani Beads European, Rondelle, i praruar, core bronzi të dyfishtë pa karrem, blu, 11-11.5x15-15.5mm, : 5mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:120512143734
 • Size:11-11.5x15-15.5mm
 • Blera:328 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Qese
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 10.25  US$ 8.2/Qese

Product Details

 • Vrima: 5 MM
 • Pesha: 290.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: blu
 • Vepra artizanale: i praruar
 • Efekt: core bronzi të dyfishtë pa karrem

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.