welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads European aliazh zink, Alloy zink, Rondelle, asnjë, pa karrem & smalt, rozë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 10.50x7mm, : 5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120306135945
 • Size:10.50x7mm
 • Blera:379 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 1.1 /Qese

Product Details

 • Vrima: 5 MM
 • Pesha: 22.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: rozë
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.