welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Finger smalt Mood Ring, Tunxh, asnjë, 6mm, : 16-20mm, 100PC/Kuti, Kuti

  • No Item:120305155443
  • Size:6mm
  • Blera:401 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Kuti
  • Çmimi:US$ 17.57 /Kuti

Product Details

  • Vrima: 16-20 MM
  • Pesha: 246.30 G
  • Efekt: smalt

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.