welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Organike Vath Glass Display, Glass Organike, Drejtkëndësh, asnjë, i tejdukshëm, qartë, 80x120x51mm, 20PC/Shumë, Shumë

  • No Item:121204115331
  • Size:80x120x51mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Shumë
  • Discount:10%
  • Çmimi:US$ 9.22  US$ 8.3/Shumë

Product Details

  • Pesha: 640.00 G
  • Formë: Drejtkëndësh
  • Ngjyrë: qartë
  • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.