welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

925 Sterling Silver Hook Earwire, argjend praruar vërtetë, 15x8.50x0.60mm, 30Çiftet/Qese, Qese

  • No Item:120519181028
  • Size:15x8.50x0.60mm
  • Blera:1013 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:30Çiftet/Qese
  • Discount:3%
  • Çmimi:US$ 9.46  US$ 9.17/Qese

Product Details

  • Pesha: 9.50 G
  • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.