welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pluhuri kufje Jack Cap priza, Alloy zink, with Plastik, Mace, ngjyrë ari praruar, me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 18x46x10mm, 24mm, 30PC/Qese, Qese

  • No Item:130612095511
  • Size:18x46x10mm, 24mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:30PC/Qese
  • Çmimi:US$ 30.74 /Qese

Product Details

  • Pesha: 210.00 G
  • Formë: Mace
  • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.