welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pluhuri kufje Jack Cap priza, diamant i rremë Shtrim bead, with Plastik, Round, asnjë, asnjë, blu, 12mm, 26mm, 50PC/Qese, Qese

  • No Item:130611175324
  • Size:12mm, 26mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Qese
  • Çmimi:US$ 30.49 /Qese

Product Details

  • Pesha: 75.00 G
  • Formë: Round
  • Ngjyrë: blu

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.