welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pluhuri kufje Jack Cap priza, Argjilë, with Plastik, Mickey Mouse, asnjë, me diamant i rremë, vjollcë, 23x29x14mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:130520191820
  • Size:23x29x14mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 17.57 /Qese

Product Details

  • Pesha: 35.00 G
  • Formë: Mickey Mouse
  • Ngjyrë: vjollcë
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.