welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pluhuri kufje Jack Cap priza, Alloy zink, me diamant i rremë, 7x13mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:120714165102
  • Size:7x13mm
  • Blera:593 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 0.88 /Qese

Product Details

  • Pesha: 9.98 G
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.