welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Bruz Beads, Bruz sintetike, Round, e gjelbër, 6mm, : 1mm, : 15.5Inç, 71PC/Fije floku, 15.5Inç,

 • No Item:120516092325
 • Size:6mm
 • Blera:1018 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 71PC/Fije floku
 • Discount:3%
 • Çmimi:US$ 0.19  US$ 0.19/Fije floku

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: përafërsisht 15.5Inç
 • Pesha: 15.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e gjelbër
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.