welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Detit të Jugut Beads Shell, Jug Deti Shell, Round, 8mm, : 0.5mm, :16Inç, 50PC/Fije floku, 16Inç,

  • No Item:120222100334
  • Size:8mm
  • Blera:360 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50/Fije floku
  • Çmimi:US$ 1.71 /Fije floku

Product Details

  • Vrima: 0.5 MM
  • Length: 16Inç
  • Pesha: 42.00 G
  • Formë: Round

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.